SAKARYA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Bilecik ÖDM'yi Misafir Ettik
![Bilecik ÖDM'yi Misafir Ettik](/meb_iys_dosyalar/2019_10/25105331_PHOTO-2019-10-18-16-43-254.jpg)
Komşu ilimiz Bilecik Ölçme ve Değerlendirme ekibini birimimizde ağırladık. Aynı işi yapmanın heyecanıyla tanıştık, yenilikçi bakış açıları geliştirme adına ortak sınavlar için hazırlanan soruların kolilerini paylaştık ve pilotlama uygulaması amacıyla üç merkez ilçemizde on okula gittik. Günün sonunda istişare toplantısı yaparak tekrar görüşmek umuduyla misafirlerimizi uğurladık.