SAKARYA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
TIMSS 2019 Uygulaması İlimizde Tamamlandı
![TIMSS 2019 Uygulaması İlimizde Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/07160112_WhatsApp_Image_2019-04-07_at_15.57.33.jpg)
TIMSS uygulamasını ilimizdeki üç okulumuzda tamamladık. Öğrencilerimiz için farklı bir deneyim olan TIMSS uygulamasını özellikle tablet/bilgisayar üzerinde yapmak çok hoşlarına gitti. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve tüm ilgili yöneticilerimize süreç boyunca destek oldukları ve yapılan çalışmaları önemsedikleri için çok teşekkür ederiz.