SAKARYA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
TIMSS UYGULAMASI ÖNCESİ OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
![TIMSS UYGULAMASI ÖNCESİ OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2019_02/22091711_PHOTO-2019-02-21-14-31-25.jpg)
TIMSS uygulaması öncesinde ülkemizi temsil edecek okullarımızdan biri olan Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Abdülhalik BAŞ, Milli Eğitim Uzman Yardımcısı Abdülkadir ALTINHAN ve yöneticilerimiz ile birlikte TIMSS motivasyon çalışmaları kapsamında ziyaret ettik.